BOMBARDIER – sterowanie ruchem kolejowym

O PROJEKCIE


Klient
Bombardier Transportation
ROK
2006

Zaprojektowanie i wykonanie przez Pragma Software oprogramowania REGRAFDAT umożliwiło Bombardier Transportation usprawnienie procesów wspierania systemów klasy SRK (Sterowania Ruchem Kolejowym).

O Systemie
• system graficznego wprowadzania danych określonego systemu rzeczywistego, w szczególności informacji występujących w danych stacyjnych systemów SRK (Sterowania Ruchem Kolejowym)
• integeracja z istniejącymi systemami Klienta
• raporty konfiguracyjne
• wydruki

Użyte technologie
• język programowania: Delphi

Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o. jest spółką wchodzącą w skład koncernu będącego światowym liderem w produkcji taboru szynowego, systemów sygnalizacyjnych i usług serwisowych. Korporacja zatrudnia w Polsce około 1200 osób w zakładach zlokalizowanych w Katowicach, Łodzi, Warszawie i Wrocławiu.

Na zamówienie Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o. firma Pragma Software zaprojektowała i wykonała program REGRAFDAT – system graficznego wprowadzania danych określonego systemu rzeczywistego, w szczególności informacji występujących w danych stacyjnych systemów SRK (Sterowania Ruchem Kolejowym).

Wykonany system w pełni spełnia nasze oczekiwania. Stwierdzamy, że podczas trwania projektu firma Pragma Software była w pełni przygotowana technicznie i organizacyjnie do realizacji dużych i skomplikowanych zadań w zakresie wykonywanych przez siebie usług.

Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić profesjonalizm, zaangażowanie oraz kreatywność pracowników Pragma Software.

mgr inż Krzysztof Mączkowski