MEDIA:EDGE – System kompleksowej działalności Domu Mediowego

O PROJEKCIE


Klient
MEDIA EDGE - CIA
ROK
2007

Wdrożony przez Pragma Software “Media System” zapewnił kompleksową obsługę procesów w działalności domu mediowego – wzmacniając kontrolę obiegu dokumentów oraz rozliczeń przeprowadzanych kampanii.

Opis systemu
kompleksowa obsługa domu mediowego

  • kontrola obiegu dokumentów
  • rozliczenia przeprowadzanych kampanii
  • moduł zarządzania kartoteką Klientów (firmy, osoby kontaktowe)
  • raporty, statystyki, analizy

Użyte technologie

• język programowania: Delphi
• baza danych: Microsoft SQL Server

Firma CIA Poland jest jednym z największych domów mediowych w Polsce. Specjalizujemy się w planowaniu strategicznym kampanii reklamowych oraz planowaniu i zakupie reklam we wszystkich typach mediów. Reklamujemy tak znane marki jak Nivea czy Voltaren.

Firma Pragma Software z Warszawy wykonała dla nas program komputerowy “Media System”. System zapewnia kompleksową obsługę naszej działalności w zakresie kontroli obiegu dokumentów oraz rozliczeń przeprowadzanych kampanii. Na co dzień korzystają z niego wszyscy pracownicy. “Media System” – dzięki swojej funkcjonalności, a także zapewnieniu odpowiedniego wsparcia i zaangażowania jego Twórców, całkowicie spełnił nasze oczekiwania.

Wdrożenie zostało wykonane terminowo i rzetelnie, a działania związane z obsługą posprzedażną w pełni spełniły nasze potrzeby.

Pragniemy podkreślić wysoką jakość zrealizowanej usługi, zgodność z postawionymi wymaganiami, a także fachowość i wszechstronną pomoc Wykonawców, wyrażając tym nasze uznanie dla wykonanej pracy.

Marceli Kubik